Zaključna prireditev Zeleni nahrbtnik

Pikapolonice smo se udeležile zaključne prireditve, ki jo je organizirala Zveza prijateljev mladine.  Otroci so navdušeni prišli v vrtec, večina iz med njih se je prvič peljala z avtobusom. Takoj po malici smo se odpravili do avtobusne postaje pred občinsko stavbo v Mirnu. Vstopili smo na avtobus, se pripeli ter z iskricami v očeh uživali v vožnji. S seboj sta nas spremljala Pasavček in Zeleni škrat. Ker smo prišli v Novo Gorico nekoliko prej, smo čas izkoristili za sprehod. Opazovali smo stavbe in promet, ki je v samem mestu zelo povečan. Prireditev, ki se je izvajala v občinski stavbi je popestrila »Marry Poppins«. Otroci so sodelovali pri plesu, spoznali in družili pa so otroki iz vrtca Piuma, Šempeter, Kojsko,… Za sodelovanje v projektu Zeleni nahrbtnik smo prejeli otroške slikanice in EKO-listino.

Zapisala: Mojca Šinigoj

KONTAKT

OSNOVNA ŠOLA MIREN
Miren 140, 5291 Miren

MENI

  • O ŠOLI
  • UČENCI & STARŠI
  • ENOTE
  • PROJEKTI
  • PREHRANA
  • SVETOVALNA SLUŽBA
  • KNJIŽNICA
Dostopnost