ZAKLJUČEK VESELIH URIC

V torek, 14. 5. 2024 smo imeli v vrtcu Miren zaključek Veselih uric.

Vesele urice so potekale od meseca novembra do meseca maja. Namenjene so bile otrokom iz občine Miren – Kostanjevica, ki še ne obiskujejo vrtca. Srečanja so potekala enkrat mesečno, vodile pa smo jih strokovne delavke oddelkov 1. starostnega obdobja. Otrokom smo ponudili gibalne dejavnosti, jezikovne dejavnosti in dejavnosti iz področja umetnosti. Preko omenjenih aktivnosti smo želeli otrokom približati vrtec na prijeten, sproščen in zabaven način.

Za zaključek Veselih uric smo organizirali krajši sprehod po Mirnu, med katerim smo po poti iskali skrite »kepice sladoleda« ter si jih spravljali v »kornetke«. Ob povratku v vrtec smo otrokom razdelili potrdila o udeležbi na veselih uricah in jih pogostili s sladoledom.

Neža Stubelj

KONTAKT

OSNOVNA ŠOLA MIREN
Miren 140, 5291 Miren

MENI

  • O ŠOLI
  • UČENCI & STARŠI
  • ENOTE
  • PROJEKTI
  • PREHRANA
  • SVETOVALNA SLUŽBA
  • KNJIŽNICA
Dostopnost